Persian Gulf
امروز ، ساعت 16:19

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : قانومندی و شفافیت دو ویژگی اصلی انتخابات 94 خواهد بود . ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای اداری به ریاست احمد پویافر در محل تالار غدیر فرمانداری بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : توافق هسته ای بین ایران و 1+5حقانیت ملت سلحشور ایران اسلامی در مسیری که می پیماید را به جهانیان ثابت کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان خاطرنشان کرد : همچنین سازمان ملل با رای اکثریت این توافق را تصویب کرد و امید می رود سایر فرآیندها نیز به خوبی انجام شود تا مردم شیرینی و حلاوت آنرا بچشند .
احمد پویافر افزود : همچنین در این توافق مقاومت این ملت بر حق خویش نشان داد ایستادگی و پافشاری نتیجه بخش است  .
وی در ادامه گفت : این دستاورد بزرگ با حمایت و راهنمایی مقام معظم رهبری ، تدابیر رییس جمهور و پشتیبانی مردم بدست آمد.
این مقام مسئول اذعان  داشت : ظرف مدت زمانی 10 ساله نزدیک به 150 هزار نفر در شهرک پیامبر اعظم (ص) که زیر ساخت های آن هنوز آماده نیست ساکن می شوند.
پویافر یاد آور شد : هم اکنون نیز با وجود این موضوع جمعیت زیادی در شهرک پیامبر اعظم(ص) که چند برابر شهرهای پرجمعیت هرمزگان ؛ غیر از بندرعباس را خود جای می دهد ساکن هستند .
وی همچنین خواستار فراهم شدن زیرساخت های گوناگون همچون زیرساخت های بهداشتی ، آموزشی ، امنیتی و رفاهی در شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس شد.
رئیس شورای اداری شهرستان بندرعباس اظهار داشت : از اداره های راه و شهرسازی و نوسازی مدارس خواسته شده زیرساخت های آموزشی را برای استفاده دانش آموزان در اول مهر امسال آماده کنند.
وی اظهارداشت : هفتم اسفند سال جاری دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در کشور برگزار می شود و ازهمین رو تاکید می شود دستگاههای دولتی حق حمایت و یا مخالف با هیچ کاندیدایی را ندارند و نباید امکانات خود را برای یا برنفع یا علیه نامزدی بکار گیرند و تمام تحرک ها زیر نظر قرار می گیرد.
فرماندار بندرعباس در پایان با اشاره به نزدیک شدن هفته دولت برهمکاری و همراهی دستگاههای اجرایی برای تسریع در بهره برداری از پروژه ها تاکید کرد .

 

 تعداد اخبار: 1941 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 1203
بازدید دیروز: 2203
کل بازدیدکنندگان: 2545195
افراد آنلاین: 65فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir