Persian Gulf
امروز ، ساعت 06:36

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:نظارت باعث افزایش کیفیت آردو نان می شود. ( )

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس  جلسه شورای  گندم آرد و نان  به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: همه ما با يك مديريت برنامه محور حركت كنيم و با نگاه مديريتي و هم انديشي و همدلي ميتوانيم كارها را ساماندهي داده و شاخص هاي بهبود كيفيت را در زمنيه آرد و نان بالا ببريم.
نماينده عالي دولت در شهرستان اظهار داشت : یکی از اصلی ترین مواد غذایی مردم نان می باشد و بايد با كيفيت مطلوب به دست شهروندان برسد و نانوايان جهت ارتقاء كيفيت نان و رعايت بهداشت فردي و محيطي بايد تلاش كنند .
احمد پویافر با تاکید بر ورود نان بی رویه و غیر بهداشتی به استان خاطر نشان کرد : برای جلوگیری از ورود نان های بسته بندی شده از سایر نقاط کشور به بندرعباس، اتحادیه نانوایان و نانوایی های بندرعباس بایستی متعهد شوند نان با کیفیت و بسته بندی شده براساس اصول بهداشتی در اختیار مردم قرار دهند و همچنین ادارات مرتبط با این موضوع برای جلوگیری از این گونه توزیع همکاری داشته باشند.
رئيس شوراي گندم آرد و نان شهرستان در اين جلسه با تاكيد بر توزيع عادلانه آرد در سطح نانوايي هاي شهرستان و نظارت بيشتر بر اين امر تصریح کرد :شرکت غله جهت اختصاص سهمیه آرد هر واحد نانوایی بر اساس منطقه جغرافیایی و تراکم جمعیتی با هماهنگی فرمانداری ، سازمان صنعت ،معدن و تجارت و اتحادیه نانوایان کار توزیع را انجام دهد.
وی در پایان ضمن تشکر از حضور مدعوین در جلسه بیان داشت: آرد و نان يك بحث حياتي است و هيچ جايگزيني ندارد و بايد با دقت و نظارت كامل امور آرد و نان شهرستان رصد شود زیرا نظارت باعث افزایش کیفیت آردو نان می شود  و باید در جهت برطرف نمودن مشكلات ، تعامل و اهتمام جدي صورت پذیرد.
 تعداد اخبار: 1926 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 282
بازدید دیروز: 1163
کل بازدیدکنندگان: 2505612
افراد آنلاین: 50فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir