Persian Gulf
امروز ، ساعت 14:25

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : آشنایی باجایگاه پدافند غیر عامل از وظایف مهم است. ( )

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، احمد پويافر فرماندار بندرعباس در همايش پدافند غيرعامل در شهرداري بندرعباس حضور يافت .
فرماندار بندرعباس در اين همايش اظهار داشت : هدف از پدافند غيرعامل  دفاع غيرنظامي و كاهش خسارات در حوادث احتمالي مي باشد .
نماينده عالي دولت در شهرستان بيان داشت : پدافند غیر عامل نوعی دفاع بدون سلاح است که بکارگیری جنگ افزار در آن وجود ندارد و با اجرای آن می‌توان از وارد شدن خسارات مالی ، تجهیزاتی و تلفات انسانی جلوگیری نمود و یا میزان خسارات و تلفات را به حداقل ممکن کاهش داد.
احمد پويافر افزود : اهتمام بر معرفی و آشنایی جایگاه پدافند غیر عامل از وظایف مهم این حوزه می باشد و عموم مردم و دستگاهها باید با این مفهوم بیش از بیش آشنا شوند .
 اين مقام مسئول در ادامه خاطرنشان كرد : اهمیت و جایگاه پدافند غیرعامل در جامعه ، فرهنگ سازی و پدافند غیرعامل از طریق رسانه ها و دستگاهها و مردم  امری ضروری است و نسبت به این موضوع مهم باید آمادگی کامل را بدست آورند.
پويافر گفت : در  اجراي پدافند غیر عامل نهادها و مردم جامعه دخیل هستند و باید ایفای نقش کنند تا در زمان حادثه کمترین میزان آسیب را داشته باشیم.
فرماندار بندرعباس پايان اين همايش تصريح كرد : آموزش مستمر و اطلاع رساني از شيوه كار و انتقال انتظارات به مردم ، يكي از راهكارهاي مناسب در اهميت پدافند دانستند .
 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 775
بازدید دیروز: 1349
کل بازدیدکنندگان: 3496012
افراد آنلاین: 153فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir