Persian Gulf
امروز ، ساعت 13:18

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : رسالت جوانان دانش آموز تلاش براي توسعه و بالندگی ایران اسلامی می باشد. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، دانش آموزان نخبه بسيجي به مناسبت سيزده آبان روز دانش آموز  با احمد پويافر فرماندار بندرعباس ديدار نمودند .
فرماندار بندرعباس در اين ديدار ضمن گراميداشت هفته بسیج دانش آموزی یاد و خاطره شهید دانش آموز محمد حسین فهمیده اظهار داشت : امروز بسیج دانش آموزی به عنوان نهادی برخواسته از بطن دانش آموزان در مدارس کشور در کنار تعلیم و تعلم ، در جهت آرمانهاي انقلاب و اسلام نقش مهم و موثری ایفا می کند.
نماينده عالي دولت در شهرستان بيان داشت : رسالت بسیج كار جهادي در همه عرصه های علمی ، فرهنگی و اجتماعی است و علم و دانش یکی از رسالت مهم و خطیری است که بسیجیان باید نسبت به آن احساس تکلیف کنند.
اين مقام مسئول افزود : دشمن امروزه در صدد توطئه افكني در جامعه اسلامي است بايد با الهام از رهنمودهاي مقام معظم رهبري حضرت آيت الله العظمي  امام خامنه اي و با استفاده از دانشمندان و نخبگان ، از جمله نخبگان علمي و هسته اي با سربلندي و با قدرت بيش از پيش مقابل دشمنان اسلام مقاومت كنيم .
احمد پويافر بیان داشت : شهید حسین فهمیده نخبه شهادت ، ایثار و شجاعت بوده است شما دانش آموزان نیز علاوه بر محصل بودن در مرحله اول باید بسیجی باشید.
وی افزود:  از دانش آموزان نخبه بسیجی این شهرستان خواست که با افزایش سطح آگاهی خود درعرصه های مختلف موجبات رشد کشور را درآینده فراهم سازند.
پويافر در پايان گفت : ترویج تفکر بسیجی در عرصه‌های مختلف اعم از فرهنگی ، علمی، ورزشی از مهم‌ترین رسالت جوانان در جهت توسعه و بالندگی ایران اسلامی می باشد.

 

 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 618
بازدید دیروز: 1349
کل بازدیدکنندگان: 3495855
افراد آنلاین: 25فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir