Persian Gulf
امروز ، ساعت 13:24

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : ستاد ساماندهي امور جوانان بايد پويا و كار آمد باشد . ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان بندرعباس به رياست احمد پويافر فرماندار بندرعباس برگزار شد .
فرماندار بندرعباس در اين جلسه ضمن عرض تبريك به مناسبت آغاز هفته وحدت و ولادت پيامبر مكرم اسلام (ص) ، اظهار داشت : ستاد ساماندهی امور جوانان بايد پويا و كار آمد باشد و با هدف رصد مشکلات و آسیب های احتمالی ، کمک به شکوفایی ظرفیت های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و جلب مشارکت نسل جوان در عرصه های مختلف تشکیل شده است .
نماينده عالي دولت در شهرستان بيان داشت  : با توجه به آسیب های اجتمایی موجود و ضرورت ساماندهی امور جوانان باید با اجرای برنامه های فرهنگی و تشکیل کلاس ها و کارگاه های آموزشی آسیب های فرهنگی و اجتماعی را در جوانان شناسایی و به حداقل رساند و گاهی بکار گیری مناسب امکانات موجود جامعه با نیاز های جوانان ، در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار تاثیر گذار است لذا باید با شناسایی نقاط ضعف و قوت نسبت به برنامه ریزی در این زمینه اقدام کنیم .
احمد پويافر بيان داشت : در حال حاضر جوانان جامعه ما مخاطبان اصلی اهداف دشمنان هستند که این موضوع لزوم توجه هر چه بیشتر به جوانان و انجام فعالیت‌هایی در زمینه ساماندهی امور جوانان را بیش‌ از پیش مورد اهمیت قرار می‌دهد .
اين مقام مسئول در ادامه عنوان كرد : دوران جوانی از طلایی‌ترین دوران هر فردی بوده که در صورت توجه جامعه به قشر جوان ، زمینه رشد و پیشرفت آن جامعه فراهم می‌شود وجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در نهادهای مختلف برای بهره مند کردن جوانان از این امکانات در ایام تابستان از امورات دیگری است که باید مسئولان و مدیران نهادها و ارگان ها به آن توجه کنند .
پويافر با اشاره به مهم‌ترین اهداف برنامه‌های ملی ساماندهی امور جوانان ، توانمندسازی نسل جوان ، استفاده بهینه از استعداد و توانایی این قشر در توسعه کشور ، تدوین سیاست‌ها و راهبردهای ملی در زمینه امور جوانان و نیازهای آنان را از مهم‌ترین این اهداف عنوان کرد .
فرماندار بندرعباس در پايان خاطرنشان کرد : برخی مشکلات و معضلات پیش روی جوانان در شرایط فعلی ناشی از عدم برنامه ریزی مناسب برای پر کردن اوقات فراغت آن ها می باشد به همین دلیل باید طرح ها و برنامه های مناسب و عملی برای اجرای چنین برنامه هایی در نظر گرفته شود .
وي یکی از وظایف مهم ستاد نگاه ویژه به جوانان این شهرستان  است و به همين دليل بايد اين نگاه در سطح جامعه نهادينه شود .
 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 621
بازدید دیروز: 1349
کل بازدیدکنندگان: 3495858
افراد آنلاین: 27فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir