Persian Gulf
امروز ، ساعت 14:33

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


معاون سياسي فرماندار بندرعباس:با مسافر برهاي غير مجاز برخورد قاطع مي شود . ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه ساماندهی مسافربرهای شخصی به ریاست علي نيكويي معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري بندرعباس برگزار شد .
معاون سياسي فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن عرض تبريك هفته وحدت ،  بيان داشت :طرح ساماندهي مسافر بران شخصي يكي از طرح هاي مهم خدمات شهری و حمل و نقل مي باشد.
علي نيكويي اظهار داشت :  هدف از ساماندهی مسافربرهای شخصی ایجاد امنیت و آرامش جهت مسافران و شهروندان عزیز می باشد .
اين مقام مسئول  خاطرنشان کرد : ساماندهی مسافربر شخصی ایجاد انگیزه سالم و ارتقاء بهره وری و کارآیی در رانندگان مسافربر شخصی را در بر دارد و مسافران با احساس امنیت ، از خودروهای مسافربر شخصی استقبال می کنند .
نيكويي در ادامه گفت : در برخي از مسيرها ترافيك و شلوغي بسياري وجود دارد كه با رشد جمعيت امكانات متناسب در زمينه معابر شهري رشد پيدا نكرده و نياز است تا دستگاههاي مرتبط نظارت و كنترل خود را در اين خصوص بيشتر از قبل بكار گيرند تا شهروندان گرامي رضايت كافي را داشته باشند .
وي در ادامه گفت : ساماندهی مسافربران شخصی بايد اولویت اصلی تاکسیرانی بندرعباس باشد و تمامی دستگاههای ذیربط باید در این امر با سازمان تاکسیرانی همکاری کنند .
نيكويي اذعان داشت : بایستی با فرهنگ سازی در زمینه ساماندهی مسافربران شخصي ، تلاش کنیم تا مسائل و مشکلات حمل و نقل و ترافیک برطرف شود .
وي تصريح كرد : همکاری و هماهنگی همه دستگاههای ذی ربط در بهبود معضلات شهر موثر است ، و بايد با برنامه ریزی صحیح و همفکری در راستای خدمت هر چه بیشتر به مردم گام برداریم .
علي نيكويي معاون سياسي فرماندار بندرعباس در پايان افزود : از مجموعه پلیس راهور انتظار داریم با اتخاذ تمهیدات مناسب و کاربردی با مسافربرهای غیر مجاز برخورد قاطع کند و  كنترل شديدتري را نسبت به اين امر مهم داشته باشد .
 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 780
بازدید دیروز: 1349
کل بازدیدکنندگان: 3496017
افراد آنلاین: 127فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir