Persian Gulf
امروز ، ساعت 14:12

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرمانداربندرعباس: مواد مخدر آسیب جدی به جامعه محسوب می‌شود. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر به رياست احمد پويافر فرماندار در محل سالن كنفرانس اين فرمانداري برگزار گرديد.
احمد پويافر در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر، ضمن گراميداشت ايام الله  ماه ربيع الاول،يكي از اصلي ترين چالش هاي جامعه ايران را مواد مخدر عنوان كرده و گفت: بعد از پيروزي شكوهمند انقلاب نظام جمهوري اسلامي ايران بطور جدي به بحث مقابله با اين بلاي خانمانسوز پرداخته است.
فرماندار بندرعباس با بیان اینکه پدیده مواد مخدر آسیب جدی برای جامعه محسوب می‌شود، اظهار کرد: در این راستا بالا بردن سطح آگاهی جامعه نقش مهمی را ایفا می‌کند و باید در این زمینه بیش از پیش تلاش کنیم.
وي بيان داشت: اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر ضرورتی اجتناب ناپذیر است و در این راستا باید تمام ظرفیت‌هاي دستگاه‌ها ، سطوح و لايه‌هاي مختلف اجتماعی را متوجه امر مبارزه نمود.
اين مقام مسئول افزود : دستگاه‌های فرهنگی و پيشگيري، سازمان‌های مردم نهاد ، رسانه ها می بایست رسالت خود را در خصوص فرهنگ‌سازی و آگاهی‌رسانی به خانواده‌ها به نحو احسن انجام دهند تا با مشارکت و همراهی مردم این امر مهم عملی شود.
احمد پويافر همچنين اظهار داشت: هر چه در برابر اين بلاي خانمانسوز اقدامات پيشگيري صورت گيرد در آينده افراد جامعه كمتر آسيب خواهند ديد و ايمن‌تر خواهند بود و براي كم كردن جرايم در جامعه بايد سطح آگاهي افراد را بخصوص قشر جوان جامعه با آموزش‌هاي لازم بالا برد.
پويافر در پايان نظارت مستمر و جدی بر محله های پرخطر و حاشیه ی شهر را  امري ضروری اعلام كرد و افزود: با حضور پررنگ نیروهای انتظامی و بسیج در تمامی مناطق استان بویژه محله های پرخطر و حاشیه شهر می بایست شرایطی فراهم شود تا توزيع كنندگان مواد مخدر احساس هیچگونه امنیتی نداشته باشند. تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 755
بازدید دیروز: 1349
کل بازدیدکنندگان: 3495992
افراد آنلاین: 140فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir