Persian Gulf
امروز ، ساعت 13:28

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:بايد با كار و تلاش در مقابل فشارهای اقتصادی دشمنان مقاومت كنيم . ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي به رياست احمد پويافر فرماندار در محل سالن كنفرانس فرمانداري تشكيل گرديد.
فرماندار بندرعباس با اشاره به  فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر توجه به اقتصاد مقاومتی، اهمیت نامگذاری سال جاری با عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار داشت: اولین  موضوع مورد توجه در بحث فرمایش مقام معظم رهبری اولویت مباحث اقتصاد مقاومتی بوده و توجه به وظیفه همه مسئولين مي باشد.
پويافر با بیان اینکه اجرای اقتصاد مقاومتی زمینه ساز تحول بنیادین در کشور است، افزود: مدیران دستگاه های اجرایی در خط مقدم جبهه اقتصادی قرار دارند و تحقق این مهم اساس جامعه امروز ما است لذا می بایست از تمامی ظرفیت ها برای اجرای درست و صحیح سیاست های اقتصاد مقاومتی بهره گرفت و به رشد و توسعه جامعه کمک کرد.
وي خاطر نشان كرد: امروز باید مدیران از سیاست های ملی آگاه باشند و در جلسات ستاد  اقتصاد مقاومتی شهرستان اعلام نظر کنند چرا که اقتصاد مقاومتی راز درون جامعه تقویت کنیم تا در مقابل فشارهای اقتصادی دشمنان تاب بياوريم .
نماينده عالي دولت در شهرستان تصریح کرد:تجربه نشان داده که حضور مردم در تمامی عرصه ها بویژه  در عرصه اقتصاد مقاومتی می تواند راهگشا باشد و مدیران باید بستر های لازم  را جهت حضور مردم در این عرصه را هموار نمایند.
فرماندار در ادامه گفت: مجموعه شهرستان نگاه ویژه ای به اقتصاد مقاومتی دارد و تابحال اقدامات ارزشمندی در این زمینه با همراهی و مشارکت ادارات ودستگاههای اجرائی انجام شده است.
پويافر در پايان افزود: دستگاههاي اجرايي بايد مباحث اقتصاد مقاومتي را با جديت دنبال نموده و نظارت دقيق داشته و در جهت تسريع در تحقق آن نهايت تلاش و كوشش را بكار گيرند.

 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 624
بازدید دیروز: 1349
کل بازدیدکنندگان: 3495861
افراد آنلاین: 29فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir