Persian Gulf
امروز ، ساعت 05:57

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: نبايد مشكلات پروژه بازگشايي مدارس در مهر را به آينده گذاشت ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس،جلسه شوراي آموزش و پرورش به رياست احمد پويافر فرماندار در محل سالن كنفرانس اين فرمانداري برگزار گرديد.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن گرامي داشت هفته عفاف و حجاب وتسليت ايام وفات حضرت عبدالعظيم حسن و شهادت حضرت حمزه سيدالشهدا و پيروزي مردم عراق در جبهه تكبيري داعش در موصل گفت:هر ساله پروژه مدارس مهر بعنوان يك اقدام اساسي براي شرع سال تحصيلي در سطح كشور مطرح ميباشد و استان هرمزگان در سال گذشته كارنامه قابل قبولي در اجراي پروژه مهر داشته است كه جا دارد به همكاران در اداره كل آموزش و پرورش استان و نواحي 1و 2 بندرعباس كه اقدامات ارزنده اي را در اين راستا انجام داده اند تشكر كنم.
وي در ادامه با اشاره بر ضرورت آماده سازي مدارس شهرستان در شروع سال تحصيلي 97- 96 افزود: كليه ادارات و دستگاههاي اجرايي شهرستان با قرار دادن امكانات موجود در اجراي پروژه بازگشايي مدارس مشاركت فعال داشته باشند.
احمد پويافر تصريح كرد: بخشي از كارها را سازمانهاي ديگر مانند شهرداري،راهنمايي و رانندگي و ساير سازمانهايي كه هر ساله كمك ميكردند دنبال كنند، نبايد مشكلات پروژه بازگشايي مدارس در مهر را به آينده گذاشت تا با محدوديت مواجع شويم.
فرماندار بندرعباس با تاكيد بر لزوم همكاري بخشداري هاي تابعه شهرستان در راستاي پيشبرد اهداف پروژه مهر،اظهار كرد: بخشداران بايد با همكاري دهياران در راستاي رفع مشكلات مدارس و حفظ و نگهداري مدارس در منطقه خود تلاش كنند.
نماينده عالي دولت در شهرستان در خصوص طرح اوقات فراغت دانش آموزان گفت:تعداد ثبت نام شدگان و استفاده كنندگان از كلاسهاي اوقات فراغت كم است و بايد افزايش پيدا كند و اين فرصت مناسبي براي آنها ميباشد زيرا بسياري از خانواده ها شرايط مالي مناسبي ندارند در بخش خصوصي فرزندانشان را ثبت نام كنند.
وي گفت: آموزش و پرورش ضمن اينكه در اكثر نقاط شهر طرح اوقات فراغت را اجرا ميكند سعي كند اين كلاسها را بيشتر به حاشيه شهر برده تا افراد كم درآمد كه در بافت هاي فرسوده زندگي ميكنند بتوانند استفاده لازم را از اين كلاسها ببرند.
اين مقام مسئول در بخش ديگري از سخنان خود بيان داشت:پشتيباني سواد آموزي در دستور كار آموزش و پرورش بوده و هست و تا زماني كه بيسوادي ريشه كن نگردد اين مقوله ادامه خواهد داشت.
فرماندار بندرعباس در پايان خاطر نشان كرد:يكي از مواردي كه در زمينه انتقال سواد آموزي حائز اهميت ميباشد تلفيق سواد آموزي با مهارت هاي زندگي است كه در كنار سواد مهارت هاي زندگي آموخته شود و اطلاعات عمومي و توانمندي هاي عمومي افزايش يابد.

احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1404 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 98
بازدید دیروز: 356
کل بازدیدکنندگان: 1870379
افراد آنلاین: 32فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir