Persian Gulf
امروز ، ساعت 20:32

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : يكي از اهداف سازمانها و نهادهاي نظام،ارتقاء جايگاه بانوان در جامعه است. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه كميسيون امور بانوان و خانواده شهرستان به رياست احمد پويافرفرماندار در محل سالن كنفرانس اين فرمانداري تشكيل گرديد .
 فرماندار بندرعباس در اين جلسه ضمن تسليت اربعين حسيني اظهار داشت : کمیسیون امور بانوان با برنامه ریزی های مدون در طول سال و تعامل ، همکاری و برقراری ارتباط نزدیک با دستگاههاي عضو به ویژه قشر آسیب پذیر می تواند در پایداری خانواده ها نقشی اساسی ایفا کند.
نماينده عالي دولت در شهرستان گفت: يكي از اهداف سازمانها و نهادهاي نظام ،ارتقاء جايگاه بانوان در جامعه است و براي رسيدن به اين هدف بايد از نظرات و توانمندي هاي تمامي بانوان استفاده كرد.
وي مهم‌ترین وظیفه بانوان را تحکیم و حفظ و صیانت از کانون خانواده عنوان کرد و افزود : ایجاد فضایی سالم در خانواده‌ها ، ایجاد انگیزه برای ادامه فعالیت‌ها در راستای بهبود شرایط زندگی ، تربیت صحیح فرزندان و تأثیر ویژه این مهم بر جامعه از جمله وظایف بانوان در کانون خانواده‌هاست .
پويافر بر برگزاری مستمر جلسات کمیسیون امور بانوان تأکید کرد و  بيان داشت : برای مرتفع کردن مشکلات و مسائل صرفا بحث اعتبارات مطرح نیست بلکه می‌توان راهکارها و ایده‌هایی جديد را در استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود بکار گرفت .
اين مقام مسئول ياد آور شد : زمینه برای اشتغالزایی در این شهر بسیار است و باید از ظرفيتهاي قانوني براي ایجاد اشتغالزایی استفاده كرد.
فرماندار بندرعباس در پايان افزود: بايد با گام هايي استوار در جهت آگاه سازي،توسعه و ارتقاء توانمندي هاي بانوان در زمينه هاي علمي،بهداشتي، ديني و مهارت هاي زندگي قدم برداريم و استعدادهاي بانوان را در زمينه هاي گوناگون شكوفا كنيم.

احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1458 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 545
بازدید دیروز: 477
کل بازدیدکنندگان: 1949629
افراد آنلاین: 37فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir