Persian Gulf
امروز ، ساعت 16:58

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


افتتاح پروژه های بخش تخت توسط فرماندار بندرعباس ( )

همزمان با دهه مبارک فجر پروژه های قابل افتتاح منتخب بخش تخت با اعتبار 4500 میلیون ریال با حضور احمد پویافر فرماندار بندرعباس به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، پروژه هاي عمراني بخش تخت كه شامل دبستان سه کلاسه حکیم روستای شهبازان،جاده روستایی بالولی و کلنگ زنی بلوار ورودی زمین سنگ به نمایندگی از 13 پروژه در هفتمین روز از دهه مبارک فجرتوسط احمد پويافر فرماندار بندرعباس و همراهی جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی افتتاح گرديد.
فرماندار بندرعباس با حضور در گلزار شهداء روستای بالولی و غبار روبی گلزار ضمن عرض تبريك به مناسبت فرا رسيدن دهه مبارك فجر و پيروزي افتخار آميز انقلاب اسلامي و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان نظام مقدس جمهموري اسلامي در جمع اظهار داشت : دهه فجر  نقطه عطف انقلاب اسلامي و ياد آور اتحاد ، همدلي و ولايتمداري مردم قهرمان ايران اسلامي است .
فرماندار با حضور در جمع اهالي روستاي بالولی ضمن افتتاح جاده این روستا با عرض تبريك به مناسبت ايام الله دهه فجر و پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي اظهار داشت : رسیدگی به مشکلات روستاها و توانمند کردن مردم روستا از برنامه های مهم دولت است.
احمد پویافر در ادامه بيان داشت : دولت تمام توان خود را برای خدمت رسانی مطلوب به مردم روستاها به کارگرفته و باید مردم نیز در این خصوص همکاری لازم را داشته باشند.
فرماندار بندرعباس درپایان با حضور در دیگر روستاهاي بخش تخت ضمن عرض تبريك به مناسبت ايام الله دهه مبارك فجر و افتتاح پروژه ها اظهار داشت : در گفتگوی مستقیم با اهالی روستاها می توان مشکلات آنها را دسته بندی و برای رفع آنها اولویت بندی کرد.
 تعداد اخبار: 1499 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 410
بازدید دیروز: 417
کل بازدیدکنندگان: 2014216
افراد آنلاین: 36فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir