Persian Gulf
امروز ، ساعت 16:57

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


افتتاح پروژه های بخش قلعه قاضی توسط فرماندار بندرعباس ( )

همزمان با دهه مبارک فجر پروژه های قابل افتتاح منتخب بخش قلعه قاضی با اعتبار 21500 میلیون ریال با حضور احمد پویافر فرماندار بندرعباس به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، پروژه هاي عمراني بخش قلعه قاضی كه شامل زمین ورزشی چند منظوره شهر قلعه قاضی،احداث خیابان12امامی شهر قلعه قاضی،احداث خیابان محله کاظمی و احداث پارک شهرک شهید بهشتی به نمایندگی از 13 پروژه توسط احمد پويافر فرماندار بندرعباس و همراهی جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی افتتاح گرديد.
فرماندار بندرعباس در شروع برنامه ها با حضور در گلزار شهداء و سپس افتتاح اولین پروژه در بین اهالی شهر قلعه قاضی ضمن عرض تبريك به مناسبت فرا رسيدن دهه مبارك فجر و پيروزي افتخار آميز انقلاب اسلامي و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان نظام مقدس جمهموري اسلامي اظهار داشت : شان مسئولان و مدیران در  نظام مقدس جمهوري اسلامي خدمتگزاري به مردم است و رسيدگي به مشكلات و رفع آن از مهمترين وظايف مسئولان است.
احمد پویافر در ادامه با افتتاح پروژه زمین ورزشی چند منظوره در جمع اهالي شهر قلعه قاضی بيان داشت : مشکلات و خدمات رسانی از دو جنبه عمرانی و توسعه باید مد نظر قرار گیرد و سعی شود ضمن ارایه خدمات مناسب پیشرفت همه جانبه در اولویت قرار گیرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان افزود : لازمه هر توفیق ایمان و اتکال به خداوند متعال است و هر کجا توکل به خدا باشد عمران و آبادی در آن موجود می باشد و این امر با تلاش و پیگیری برای تحقق اهداف و با ایجاد هماهنگی ، برنامه ریزی و ارتباط منسجم بین مردم با مسئولان محقق میگردد .
فرماندار بندرعباس در پايان با اشاره به درخواست های اهالی شهر قلعه قاضی و تاکید بر خدمت رسانی به مردم تصريح كرد : وظیفه اصلی مدیران خدمت رسانی به مردم و رفع کمبودها ، با استفاده از ظرفیت‌های بالقوه در راه آبادانی و توسعه و پیشرفت شهرستان است و بايد با این عمل اعتماد هر چه بیشتر مردم را جلب کرد .

 تعداد اخبار: 1499 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 400
بازدید دیروز: 417
کل بازدیدکنندگان: 2014206
افراد آنلاین: 26فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir