Persian Gulf
امروز ، ساعت 07:58

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: بهترين خدمات را به مهمانان نوروزي ارائه دهيد. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ،جلسه ستاد تسهيلات خدمات سفر میهمانان نوروزي شهرستان به رياست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداري تشكيل گردید.
رئيس ستاد تسهيلات خدمات سفرمیهمانان نوروزي شهرستان بندرعباس در شروع جلسه ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن اظهار داشت : از ظرفيت ميزباني بايد به نحو احسن استفاده كرد و با توجه به آداب و رسوم ايراني و اسلامي انتظار ميرود بهترين خدمات را به مهمانان عزيز كه وارد استان هرمزگان و شهر بندرعباس مي شوند ارائه داده شود تا آسودگي خاطر آنان فراهم گردد .
وی همچنین با بیان این مطلب که شهرستان بندرعباس دارای جاذبه های فراوان گردشگری است افزود: در راستای توسعه صنعت گردشگری در شهرستان بندرعباس می توان با شناساندن و معرفی جاذبه های گردشگری این شهرستان در ایام نوروز زمینه جذب گردشگران را فراهم نمود.
احمد پویافر یاداور شد: در ایام نوروز و همچنین ایام باقی مانده به نوروز،نظارت بر بازار باید مستمر ادامه داشته باشد و اجازه گران فروشی و افزایش قیمت ها داده نشود.
فرماندار بندرعباس در پایان تصریح کرد: نظافت و اصلاح مبلمان شهری،استقرار اکیپ های امداد و نجات،بهداشت و درمان،نصب بنر راهنمای مسافران نوروزی در جاده ها، ایمن سازی راه ها،استقرار اکیپ راهنمایان مسافران نوروزی،تامین روشنایی پارک و معابر باید در دستور کار ستاد خدمات سفر شهرستان قرار گیرد تا بتوانید بهترين خدمات را به مهمانان نوروزي ارائه دهيد.

احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1465 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 243
بازدید دیروز: 994
کل بازدیدکنندگان: 1964203
افراد آنلاین: 51فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir