Persian Gulf
امروز ، ساعت 07:00

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: حقوق و عیدی کارکنان و کارگران در اسرع وقت پرداخت گردد. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ،جلسه کمیسیون کارگری شهرستان به رياست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداري تشكيل گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن اظهار داشت : يكي از هدف هاي مهم كميسيون كارگري رصد كردن مسائل و مشكلات جامعه كارگري و پيشگيري از ايجاد مشكل يا چالش هاي احتمالي است.
وی در ادامه افزود: همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری وظایفی داریم از اين رو همكاري و هماهنگي دستگاه هاي مرتبط مي تواند مسير را براي حل و فصل مشكلات جامعه كارگري هموار سازد.
احمد پویافر با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز تصریح کرد: لازم است کارکنان و کارگرانی که در ادارات ، سازمانها ، نهادها و شرکت ها مشغول بکار هستند حقوق و عیدی آنها در اسرع وقت پرداخت گردد تا نگرانی خرید شب عید را نداشته باشند و بتوانند در کنار خانواده خود سال جدید را  به خوبی  آغاز کنند.
فرماندار بندرعباس در پایان با تاکید بر پرداخت مطالبات کارگری بیان داشت: طبق گزارشات رسیده تعدادی از شرکت های زیر مجموعه ادارات و صنایع غرب حقوق معوقه دارند که باید در کوتاه ترین زمان مطالبات کارکنان و کارگران را پرداخت نمایند تا در روزهای پایانی سال جاری مشکلاتی در این خصوص نداشته باشیم.

احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1465 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 194
بازدید دیروز: 994
کل بازدیدکنندگان: 1964154
افراد آنلاین: 62فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir