Persian Gulf
امروز ، ساعت 11:02

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : شهرستان بندرعباس میزبان خوبی برای مسافران نوروزی خواهد بود. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل تالار غدیر این فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروز همانند سالهای گذشته حتی با دقت بیشتر باید ادارات و نهادهای مربوطه برنامه ریزی لازم را جهت ارائه خدمات شایسته و مناسب به مسافران و گردشگران در شهرستان انجام دهند.
احمد پویافر در جلسه شورای اداری شهرستان بندرعباس با بیان اینکه شهرستان بندرعباس میزبان خوبی برای مسافران نوروزی خواهد بود، گفت: استان هرمزگان و شهر بندرعباس یکی از مقاصد اصلی مسافران در ایام نوروز است که باید تلاش شود خدمات خوب و مطلوبی را به هموطنانمان ارائه داده شود.
پویافر در ادامه سخنان خود عنوان داشت: برای اقامت ابتدا باید مسافران را به سمت مراکز اقامتی ، مهمانپذیرها ، هتل ها و مهمانسراها هدایت کرد و سپس مازاد مسافران به سمت بوستانها هدایت شوند.
نماينده عالي دولت در شهرستان تصریح کرد: شهرداری بندرعباس 12 پارک و بوستان جهت اسکان میهمانان و گردشگران آماده و تجهیز کرده است که میتواند  بخش عمده ای از مسافران را در خود جای دهد.
فرماندار بندرعباس تاکید کرد: نباید در روزهای باقیمانده از سال نگران مسائلی از قبیل امنیت، ،بهداشت،روشنایی معابر ، نظافت ، اصلاح مبلمان شهری،استقرار اکیپ های امداد و نجات و ایمن سازی راه ها  باشیم تا بتوانیم بهترين خدمات را به مهمانان نوروزي ارائه دهيم.
احمد پویافر در پایان بيان داشت : دولت خدمت به مردم را افتخار مي داند و مسئولان بايد با رصد و احصاء مشكلات در جهت رضايتمندي خاطر شهروندان و خدمات رساني بهتر به آنان اقدامات لازم را به عمل آورند .
 تعداد اخبار: 1511 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 269
بازدید دیروز: 222
کل بازدیدکنندگان: 2029977
افراد آنلاین: 29فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir