Persian Gulf
امروز ، ساعت 18:44

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : تقویت عوامل تولید یکی از تاكيدات مقام معظم رهبری است. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،جلسه کمیته اشتغال و اقتصاد مقاومتی شهرستان به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه اظهار داشت: شهرستان بندرعباس با دارا بودن پتانسیل ها و  ظرفیت های بالقوه  ، توان بالایی برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در منطقه را دارد.
وی با اشاره به لزوم نظارت بیشتر بر اعطای تسهیلات اشتغالزایی و جذب حداکثری در شهرستان و روان سازی آن افزود : کمک و عدم سخت گیری در نحوه اجرای مشاغل خانگی در کاهش نرخ بیکاری شهرستان بسیار موثر است .
وی پیگیری مصوبات کارگروه اشتغال در شهرستان را یکی از اهداف این کارگروه عنوان کرد و خاطر نشان کرد: بررسی آمار اشتغال ایجاد شده دستگاه های مختلف در شهرستان و مقایسه با درصد تعهد آن دستگاه ، رفع موانع و مشکلات موجود جهت تحقق میزان تعهد پرداخت تسهیلات و روان سازی آن  از مهمترین مواردی است که دستگاهای اجرایی باید در اولویت خود قرار دهند.
این مقام مسئول در ادامه گفت: دولت تمام توانش را برای ایجاد اشتغال جوانان بکار گرفته است  و ما باید با همت وتلاش جهادی در میدان باشیم  وکمک کنیم زمینه لازم برای ایجاد اشتغال بیکاران فراهم شود.
نماينده عالي دولت در پایان با تاكيد بر حمایت از محصولات تولیدی شهرستان و مشاغل خانگي بيان داشت: تقویت عوامل تولید یکی از تاكيدات مقام معظم رهبری است و وقتی سرمایه مردمی در همین منطقه بكار گرفته مي شود ، باید مورد حمایت و توجه  قرار گیرد.
 تعداد اخبار: 1907 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 643
بازدید دیروز: 1209
کل بازدیدکنندگان: 2404335
افراد آنلاین: 53فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir