Persian Gulf
امروز ، ساعت 20:13

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


پیام تبریک فرماندار بندرعباس بمناسبت بزرگداشت مقام معلم ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،احمد پویافر فرماندار طی پیامی فرارسیدن 12 اردیبهشت ماه ،سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز بزرگداشت مقام معلم را به تمامی مردم همیشه در صحنه شهرستان تبریک گفت.
درمتن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
به راستي ظرافت و زيبايي كار معلمان در عرصه تعليم و تربيت ستودني و تعظيم در مقابل عظمت، شكوه و گرانمايگي اين قشر خدوم و پرتلاش براي آحاد جامعه اسلامي، ضرورتي اجتناب‌ناپذير است.
بي‌ترديد راز ماندگاري و عظمت معلمان در ذهن و قلب مردم همانا خلوص و صفاي باطن آنهاست و قطعا جوشش چشمه‌سارهاي زلال پويندگان راه سعادت و تكامل بشري حاصل مجاهدت‌ هاي معلمان و مربيان فرزانه‌اي است كه امانت‌دار انسان‌اند.
اينجانب بسيار خرسندم كه در هفته بزرگداشت مقام معلم به پيشگاه همه معلمان و مربيان تلاشگر شهرستان ادب‌پرور بندرعباس به ويژه معلم شهيد انقلاب اسلامي، استاد مرتضي مطهري اداي احترام نموده و از زحمات شبانه‌روزي آنان در حوزه تعليم و تربيت اين مرز و بوم تقدير و تشكر نمايم.
بدون ترديد هر تلاشي كه در راه اعتلاي تعليم و تربيت كشور صورت گيرد نقش سازنده‌اي در شكل‌گيري شخصيت و آينده فرزندان اين سرزمين خواهد داشت و در نزد خداوند متعال از ارج و ارزش شايسته‌اي برخوردار است.
از درگاه ايزد منان براي معلمان و فرهنگيان عزيز توفيق خدمت بيشتر به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و آرمان‌هاي متعالي نظام تعليم و تربيت كشور آرزومندم.

بسمه تعالی
پیام تبریک فرماندار بندرعباس بمناسبت میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (عج)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،احمد پویافر فرماندار طی پیامی، پانزدهم شعبان المعظم، سالروز میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را به مردم شریف و ولایتمدار شهرستان بندرعباس تبریک گفت.
درمتن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
پانزدهم شعبان المعظم، سالروز میلاد باسعادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت مهدی موعود(عج) است که بشریت، ظهور او را به انتظار نشسته و عدالت برای حضور وقدوم مبارکش لحظه شماری می‌کند.
ظهور منجی عدالت گستر و رهایی بخش ملتها از یوغ ظلم و جور و فساد، بشارت تاریخی همه ادیان توحیدی ، به انسان طالب حقیقت و عدالت است. بشارتی که امید را در دل مظلومان و مستضعفان  جهان زنده می کند تا فردائی روشن و عاری از بی عدالتی و تزویر، پیش روی جامعه بشری باشد. اینک جهان بیش از هر زمان دیگری در تب انتظار یگانه منجی خویش می سوزد و بشریت، ظهور پرچمدار حکومتی فراگیر و عدالت گستر را به انتظار می نشیند؛ مستضعفین جهان چشم به راه قدوم مبارک قائم آل محمد(ص) هستند تا آنگاه که به فرمان الهی ظهور و با نابودی همه قدرت‌های جور و ستم و تشکیل حکومت واحد جهانی، عدل و قسط را در دنیا اجرا کند. بر ماست که در عصر غیبت، با انتظار فرج که از برترین عبادت‌هاست، همراه با اصلاح خود و جامعه و مبارزه با ستم و فساد، زمینه‌ساز حکومت جهانی حضرتش باشیم و از پیشگاه حق تعالی ظهورش را طلب نماییم.
بدینوسیله، فرارسیدن فرخنده میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت بقیه الله الاعظم، (ارواحنا له الفداه) که به نام روز سربازان گمنام امام زمان(عج) نامگذاری شده است را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و به همه شیعیان و دوستداران آن حضرت، به ویژه مردم شریف و ولایتمدار شهرستان بندرعباس و سربازان گمنام امام زمان (عج) که بی شک در تأمین امنیت و آرامش ایران اسلامی سهم بسزایی دارند و همواره با درایت و هوشمندی، از آرمان های والای نظام و انقلاب دفاع می کنند تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال، تعجیل در فرج مبارک آن حضرت و خدمتگزاری در عصر غیبت ایشان با پیروی از منویات نائب برحقش حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) را برای همگان، مسئلت می نمایم.


احمد پویافر
فرماندار شهرستان بندرعباس
 

 تعداد اخبار: 1474 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 815
بازدید دیروز: 527
کل بازدیدکنندگان: 1991497
افراد آنلاین: 56فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir