Persian Gulf
امروز ، ساعت 19:33

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


پیام تبریک فرماندار بندرعباس بمناسبت روز جهانی کار و کارگر ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،احمد پویافر فرماندار طی پیامی روز جهانی کار و کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید در شهرستان تبریک گفت.
درمتن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
کارگران بازوان حركت جامعه به سوي رشد، تعالي و شكوفايي می باشند و بی شک بخش عظیمی از پيشرفت‌هاي حاصل شده در مسیر اقتصادی کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر جامعه می باشد.
هر جامعه‌ايكه از فرصت انديشه و بازوي هنرمند كارگران استفاده بهتری نماید، به توسعه و پيشرفت بیشتری دست خواهد یافت، کارگرانی که در طول مبارزات ستم شاهی ملت ایران، دوران هشت سال دفاع مقدس و عرصه های مختلف سازندگی نقش به سزایی داشته اند در دست یابی به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز سهم عمده ای ایفا می کنند.
اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن روز کارگر را به جامعه کارگری زحمتکش شهرستان بندرعباس که با تلاش شبانه روزی خود زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه شهرستان را فراهم می نمایند تبریک گفته امید آنکه در سال «حمایت از کالای ایرانی» و در راستای سیاست ها و فضای سازنده ایجاد شده با تلاش کارگران شریف این سربازان عرصه کار و تلاش گام های بزرگ دیگری در راه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.
بسمه تعالی
پیام تبریک فرماندار بندرعباس بمناسبت میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (عج)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،احمد پویافر فرماندار طی پیامی، پانزدهم شعبان المعظم، سالروز میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را به مردم شریف و ولایتمدار شهرستان بندرعباس تبریک گفت.
درمتن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
پانزدهم شعبان المعظم، سالروز میلاد باسعادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت مهدی موعود(عج) است که بشریت، ظهور او را به انتظار نشسته و عدالت برای حضور وقدوم مبارکش لحظه شماری می‌کند.
ظهور منجی عدالت گستر و رهایی بخش ملتها از یوغ ظلم و جور و فساد، بشارت تاریخی همه ادیان توحیدی ، به انسان طالب حقیقت و عدالت است. بشارتی که امید را در دل مظلومان و مستضعفان  جهان زنده می کند تا فردائی روشن و عاری از بی عدالتی و تزویر، پیش روی جامعه بشری باشد. اینک جهان بیش از هر زمان دیگری در تب انتظار یگانه منجی خویش می سوزد و بشریت، ظهور پرچمدار حکومتی فراگیر و عدالت گستر را به انتظار می نشیند؛ مستضعفین جهان چشم به راه قدوم مبارک قائم آل محمد(ص) هستند تا آنگاه که به فرمان الهی ظهور و با نابودی همه قدرت‌های جور و ستم و تشکیل حکومت واحد جهانی، عدل و قسط را در دنیا اجرا کند. بر ماست که در عصر غیبت، با انتظار فرج که از برترین عبادت‌هاست، همراه با اصلاح خود و جامعه و مبارزه با ستم و فساد، زمینه‌ساز حکومت جهانی حضرتش باشیم و از پیشگاه حق تعالی ظهورش را طلب نماییم.
بدینوسیله، فرارسیدن فرخنده میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت بقیه الله الاعظم، (ارواحنا له الفداه) که به نام روز سربازان گمنام امام زمان(عج) نامگذاری شده است را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و به همه شیعیان و دوستداران آن حضرت، به ویژه مردم شریف و ولایتمدار شهرستان بندرعباس و سربازان گمنام امام زمان (عج) که بی شک در تأمین امنیت و آرامش ایران اسلامی سهم بسزایی دارند و همواره با درایت و هوشمندی، از آرمان های والای نظام و انقلاب دفاع می کنند تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال، تعجیل در فرج مبارک آن حضرت و خدمتگزاری در عصر غیبت ایشان با پیروی از منویات نائب برحقش حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) را برای همگان، مسئلت می نمایم.


احمد پویافر
فرماندار شهرستان بندرعباس
 

 تعداد اخبار: 1474 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 754
بازدید دیروز: 527
کل بازدیدکنندگان: 1991436
افراد آنلاین: 52فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir