Persian Gulf
امروز ، ساعت 19:11

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: توجه به امر بهداشت محيط در شهرستان از اهمیت خاصی برخوردار است. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان به رياست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداري  برگزار گردید.
رييس كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان در شروع جلسه اظهار داشت : رعايت بهداشت محيط نقش بسزايي در كنترل عوامل بيماري زا همچنين سلامت جسمي ، رواني و اجتماعي جامعه دارد و در اين راستا توجه به امر بهداشت محيط در شهرستان از حساسیت و اهمیت خاصی برخوردار است و مسئولین ذیربط باید با تعامل ، همکاری و همراهی یکدیگر در جهت مرتفع نمودن برخی از مشکلات موجود تلاش مضاعف نمايند .
نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به نقش بهداشت بر سلامت جسم و تاثیر آن در سلامت روح انسان گفت : فراهم ساختن محیط و فضای مناسب بهداشتی از وظایف اصلی این کارگروه است و بایستی با برنامه ریزی صحیح در این زمینه گام های موثری برداشته شود .
وی در بخش دیگری از سخنان خود به معضلات بهداشتی موجود اشاره کرد وتصریح کرد:برای رفع بسیاری از معضلات بهداشتی نیاز به همکاری عموم جامعه است که باید با آموزش و فرهنگ سازی این کار عملی شود.
 احمد پویافر در ادامه تصریح کرد: عرضه قلیان در اماکن تفریحی و ساحل شهر بندرعباس افزایش پیدا کرده و سلامت جامعه را به خطر انداخته است که لازم است دستگاههای مرتبط در خصوص جمع آوری آن اقدامات لازم را بعمل آورند.
فرماندار بندرعباس در پایان اظهار داشت: با توجه به اینکه  هنوز بیماری سرخک بطور کامل ریشه کن نشده و میتواند خطر ساز باشد نیاز است کنترل بیشتری از سوی دستگاه متولی صورت گیرد.
 تعداد اخبار: 1474 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 738
بازدید دیروز: 527
کل بازدیدکنندگان: 1991420
افراد آنلاین: 42فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir