Persian Gulf
امروز ، ساعت 19:54

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن تزکیه نفس و خدمت به مردم است. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ،جلسه شورای اداری شهرستان به رياست احمد پویافر فرماندار در محل تالار غدیر این فرمانداري برگزار گردید.
فرماندار شهرستان بندرعباس در شروع جلسه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت:ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن است که شب های قدر در آن قرار گرفته و بی تردید این ماه پر فیض فرصتی خواهد بود تا اخلاص را در اعمال خود پایدار سازیم.
وی در ادامه افزود: با توجه به قرار گرفتن در ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان باید تمهیدات لازم برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان اتخاذ گردد تا در این ایام مردم برای انجام امورات خود دچار مشکل نشوند.
احمد پویافر در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: بد عهدی آمریکای جنایتکار که خصومتش همیشه بوده و هم اکنون آشکارتر شده است شرایط خاصی را ایجاده کرده البته این چیز جدیدی نیست از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون دشمنی آمریکا و اسرائیل غاصب با ایران بوده و ادامه دارد.
نماینده عالی دولت در شهرستان اضافه کرد: ملت ایران در کنار یکدیگر و گوش به فرمان مقام معظم رهبری در مقاطع مختلف انقلاب ، همواره در برابر توطئه های دشمنان قسم خورده ایستادند و این بار هم این اقدام آمریکا تاثیری در روند موفقیت های کشور نخواهد داشت.
فرماندار بندرعباس اظهار داشت: جنایتی که اسرائیل غاصب در روزهای گذشته انجام داد و باعث به شهادت رسیدن جمع کثیری از مسلمانان و مجروح شدن آنان در غزه و قدس گردید باعث نگرانی مسلمانان دنیا و همچنین مردم عزیز کشورمان شد و این بار هم آمریکا و اسرائیل ثابت کردند که عامل نا امنی و کشتار مسلمانان هستند.
این مقام مسئول در ادامه عنوان کرد: ادارات و سازمانها باید پاسخ مناسب به مراجعین و ارباب رجوع بدهند و در صورت مشاهده بدرفتاری باید تذکر و برخورد لازم انجام شود.
پویافر گفت: اجرای طرح اعتکاف دانش آموزی توسط آموزش و پرورش ناحیه 1 و 2 در حال اجراست برای آمادگی دانش آموزان جهت ورود به آزمون سراسری که امیدواریم باعث ارتقای رتبه استان هرمزگان در سطح کشور باشیم.
احمد پویافر فرماندار بندرعباس در پایان جلسه شورای اداری تصریح کرد: همه مدیران ادارات و سازمانهای شهرستان با کار جهادی در جهت جلب رضایتمندی مردم که رضایت خداوند نیز در آن است تلاش شبانه روزی داشته باشند.
 تعداد اخبار: 1474 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 795
بازدید دیروز: 527
کل بازدیدکنندگان: 1991477
افراد آنلاین: 68فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir