Persian Gulf
امروز ، ساعت 18:18

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: ریشه کنی بی سوادی همکاری تمامی دستگاهها را می طلبد. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای سواد آموزي به رياست احمد پویافر فرماندار  در محل سالن کنفرانس این فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات اعضاء حاظر در جلسه خاطر نشان کرد : دولت تدبیر و امید همه ظرفیت خود را به کار خواهد گرفت ، تا معضل بی‌سوادی در کشور برطرف شده و این کار به نتیجه‌ای مطلوبی برسد و همه ی مسئولان باید برای تحقق این هدف بسیج شوند و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار گیرند .
این مقام مسئول در ادامه گفت : دانش هویت انسان است که باید آن را بیاموزد امیدواریم با همگرایی و همکاری همه ی دستگاههای اجرایی بتوانیم اقدام مطلوبی درعرصه سواد آموزی و ریشه کنی بی سوادی انجام دهیم .
وی اظهار داشت: وجود افراد بیسواد زیبنده انقلاب اسلامی نمی باشد  و باید با همت مضاعف تمام توان خود  در راه ریشه کنی معضل بیسوادی بکار گیریم.
نماینده عالی دولت در شهرستان  وظیفه تک تک  اعضاء این شورا را در جهت با سواد کردن افراد بیسواد باقی مانده مهم خواند و افزود : بايد طرح ریشه کنی بیسوادی دغدغه همه مسئولین شهرستان باشد .
پویافر تصریح کرد : بخشداران آمار دقیق از وضعیت بی سوادی در سطح بخش خود تهیه و در اختیار شورای سواد آموزی قرار دهند تا اقدامات لازم جهت با سواد کردن افراد بازمانده از تحصیل انجام گردد.
فرماندار بندرعباس بیان داشت: اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مشخصات افراد بی سوادی که در شرکت ها و کارگاههای سطح شهرستان مشغول بکار هستند را تهیه و ارائه دهد و آنان را جهت ادامه تحصیل تشویق و راهنمایی نماید.
وی در پایان با تاکید بر اهمیت فرهنگ سازی برای افزایش سواد آموزی گفت: همکاری و بکارگیری ظرفیت های اداری همه دستگاههای شهرستان در اجرای برنامه ریشه کنی بی سوادی لازم و ضروری است.
 تعداد اخبار: 1499 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 483
بازدید دیروز: 417
کل بازدیدکنندگان: 2014289
افراد آنلاین: 55فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir