Persian Gulf
امروز ، ساعت 20:24

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرمانداربندرعباس: ثبت به موقع وقایع حیاتی عامل رشد و توسعه خواهد بود. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان به ریاست احمدپویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداری برگزار گردید.           
فرماندار شهرستان بندرعباس در این جلسه اظهار داشت: برای ثبت وقایع حیاتی باید همه سطوح دستگاههای اجرائی و عمومی مسئول و متولی اقدام نمایند و لزوم مبادرت به این امر در کوتاه ترین زمان باید برای عموم مردم تبیین و آگاه سازی شود ، چرا که ثبت به موقع وقایع حیاتی عامل رشد و توسعه خواهد بود.
وی در ادامه بیان داشت: نباید پراکندگی شهرها و روستاهای شهرستان موجب ثبت دیر هنگام وقایع حیاتی شود ، لذا در این خصوص شهرداری‎ها و دهیاری‎ها می‌توانند کمک موثری به ثبت احوال داشته باشند.
نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: طی سال‌های اخیر بحث تاخیر ثبتی وقایع حیاتی کاهش یافته است اما هنوز بسیاری از مردم با اهمیت ثبت وقایع حیاتی آشنا نیستند بنابراین باید با آموزش و اطلاع رسانی به سمتی حرکت کنیم که در جامعه امکان ارائه آمارهای دقیق و مستند فراهم شود.
احمد پویافر در پایان تصریح کرد: تعامل و همکاری هر چه بیشتر شبکه بهداشت و درمان، شهرداری ها،بخشداران ،شوراها و دهیاران با ثبت احوال در اعلام به موقع فوت و ولادت ، می تواند کمک فراوانی به ثبت وقایع حیاتی در شهرستان بندرعباس نماید.

احمد پويافر فرماندار شهرستان بندرعباس
تلفن تماس: 33336801-076
 تعداد اخبار: 1458 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 531
بازدید دیروز: 477
کل بازدیدکنندگان: 1949615
افراد آنلاین: 27فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir