Persian Gulf
امروز ، ساعت 17:32

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: ادارات و سازمان‎ها صرفه‌جویی درمصرف آب و برق را بطور جدی و مستمررعایت کنند. ( )

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای اداری شهرستان به رياست احمد پویافر فرماندار در محل تالار غدیر این فرمانداري برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس با تاکید بر این‌که ادارات و سازمان‎ها صرفه‌جویی در مصرف آب و برق را بطور جدی و مستمر رعایت کنند گفت: درصورت عدم مدیریت مناسب انرژی، مشکلات عدیده‎ای برای مردم، ادارات و سازما‎ن‌ها پیش خواهد آورد.لذا مدیران ادارت بر مصرف آب و برق نظارت جدی و مستمر داشته باشند.
وی در ادامه با اشاره به روز بهزیستی و تامین اجتماعی اظهارداشت: برخی ادارات حمایتی همچون کمیته امداد حضرت امام (ره) ،تامین اجتماعی و بهزیستی نیازمندترین قشر را تحت پوشش قرار می‌دهند.
این مقام مسئول ضمن تقدیر از اقدام شایسته و بجای برخی مدیران در بازدید و حمایت از مراکز نگهداری کودکان معلول و ایتام تصریح‎کرد: این‎گونه اقدامات خیرخواهانه نیازمند تداوم و استمرار است.
پویافربا اشاره به روز 28 تیرماه سالروز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه از فعالیت‌ های اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرعباس در مناسبت‌ های مختلف ملی مذهبی قدردانی کرد و ابراز داشت: خادمی ائمه اطهار(ع) و امام زادگان برای هر کسی در هر جایی مایه مباهات و افتخار است.
فرماندار بندرعباس به روز نهم مرداد ماه روز اهدای خون اشاره‌کرد و گفت: برخی از مدیران به عنوان اهداکننده مستمر و دائمی خون هستند که این امر خداپسندانه نباید تنها مختص روز اهدای خون باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان بیان‎کرد: میز خدمت در برخی ادارات راه‌ اندازی شده است و اداراتی که تاکنون به این امر مهم اقدام نکرده‌اند هرچه سریع‌تر تا پایان هفته جاری اقدام نمایند.
وی با تاکید بر مشکلات کمبود انرژی و آب در شهرستان بندرعباس بیان داشت: سال سختی را به لحاظ کم آبی سپری می کنیم ، در صورتی که به خوبی مدیریت نکنیم مشکلات عدیده‎ای برای مردم، ادارات و سازما‎ن‌ها پیش خواهد آمد.
فرماندار بندرعباس با تاکید برکنترل و صرفه‌جویی در مصرف برق گفت: در این خصوص، بازرسانی از شرکت توزیع برق استان به ادارات و سازمان‌ها مراجعه می‌کنند، بنابراین ادارات و نهادها، صرفه‌جویی در مصرف آب و برق را جدی بگیرند.
پویافر با اشاره به گزارش نظارتی 12 ماهه پروژه‌های عمرانی سال 96  اظهارداشت: این گزارش با رویکرد ارزیابی عملکرد عمرانی به ویژه دستگاه‌های عمرانی کار است که در دستور کار فرمانداری بندرعباس قرار گرفته و از سوی معاونت عمرانی، بخشنامه‎ای به کلیه دستگاه‎های اجرایی ارسال شده است.


وی از برگزاری نخستین المپیاد ورزشی کارکنان ادارات به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس خبر داد و تاکید کرد: این المپیاد اوایل شهریور ماه و در هفته دولت برگزار خواهد شد بنابراین اداراتی که در سال گذشته، اداره ورزش و جوانان شهرستان را یاری کردند در سال‌جاری نیز حضوری پررنگ‎تر داشته باشند.
فرماندار بندرعباس در پایان گفت: مراسم چهلمین روز شهادت دومین شهید مدافع حرم استان هرمزگان، شهید خلیل تختی‌نژاد، روز چهارشنبه رأس ساعت 16 به همت سپاه ناحیه بندرعباس و بخشداری و شهرداری شهر تخت برگزار خواهد شد که لازم است مدیران حضور بهم رسانند.

 تعداد اخبار: 1907 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 580
بازدید دیروز: 1209
کل بازدیدکنندگان: 2404272
افراد آنلاین: 56فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir