Persian Gulf
امروز ، ساعت 18:56

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس :بکوشیم فضای آموزشی مناسب را برای دانش آموزان شهرستان ایجاد نماییم. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بندرعباس به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن عرض تبریک کسب  رتبه های  تک رقمی کنکور سراسری دو  دانش شهرستان بندرعباس اظهار داشت : کسب رتبه های هفتم و نهم گروه آزمایشی علوم ریاضی توسط علی سالارحسینی و احمد سلیمی از استان هرمزگان شهرستان بندرعباس را در آزمون سراسری سال 1397 به این دو جوان عزیز،خانواده های محترم و معلمان پرتلاش و گرامی ایشان و مسئولان آموزش و پرورش استان و شهرستان بندرعباس تبریک گفته و امیدوارم شاهد موفقیت روز افزون این عزیزان و دیگر جوانان استان در عرصه های دیگر باشیم.
وی در ادامه بیان داشت: آموزش و پرورش نهادي مقدس و تعليم و تربيت اثر گذارترين ركن هر جامعه است كه آحاد اجتماع با آن ارتباط تنگاتنگ دارند و هرچه سطح دانش ارتقاء يابد آسيبهاي اجتماعي و فرهنگي كاهش مي يابد و رشد و توسعه همه جانبه در كشور سرعت چشمگيرتري به خود خواهد گرفت .
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت : برای توسعه و ساخت و تجهیز مدارس باید از همه ظرفیت های موجود استفاده کرد و دراین راستا آموزش و پرورش به عنوان یکی از مقوله های مهم اجتماعی و زیر بنای توسعه اجتماعی در اولویت است.
احمد پویافر در پایان تصریح کرد: باید تلاش شود تا با همکاری و مساعدت دستگاهها بتوانیم فضای آموزشی مناسبی را برای دانش آموزان شهرستان ایجاد نماییم.
 تعداد اخبار: 1907 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 649
بازدید دیروز: 1209
کل بازدیدکنندگان: 2404341
افراد آنلاین: 48فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir