Persian Gulf
امروز ، ساعت 17:05

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:توسعه و ترویج ورزش همگانی در بین اقشار مختلف جامعه امری ضروری است. ( )

فرماندار بندرعباس گفت: مسئولان باید فرهنگ ورزش را نهادینه کنند و برای ترویج این فرهنگ بکوشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان به ریاست  احمد پویافر فرماندار و با حضور آقای دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در محل سالن کنفرانس این فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن تسلیت ماه محرم و قبولی عزاداری مردم در این ماه و تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هدف از تشکیل شورای ورزش همگانی تحول ، سیاستگذاری و توسعه ورزش همگانی در جامعه است .
پویافر در ادامه بیان داشت: تلاش برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی و ایجاد انگیزه ورزش برای جوانان و عموم مردم و همچنین فرهنگ سازی فواید ورزش و آوردن آن در سبد زندگی هر خانوار وظیفه مهم این شورا بوده که با اجرایی و کاربردی کردن برنامه های ورزش همگانی و استفاده از پتانسیلهای لازم در همگانی کردن ورزش میسر خواهد شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: توسعه ورزش همگانی از طریق فراهم آوردن زمینه های مناسب جهت افزایش انگیزه در اقشار مختلف جامعه و ترویج ورزش همگانی در روستاها خصوصا ورزش های بومی محلی و برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در روستاها و شهرها به طور منظم از برنامه های اصلی شورای ورزش همگانی است.
فرماندار بندرعباس در پایان توجه ویژه مسئولین به توسعه و ترویج ورزش همگانی در بین اقشار مختلف جامعه را خواستار شد و تصریح کرد: باید کلیه ادارات شهرستان به منظور حمایت از ورزش همگانی با یکدیگر هماهنگ شوند و با بسیج کردن ظرفیت های نهادهای حاضر در شورای ورزش همگانی شهرستان شرایط مناسبی را برای فعالیت ورزشکاران فراهم آورند .
 تعداد اخبار: 1907 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 550
بازدید دیروز: 1209
کل بازدیدکنندگان: 2404242
افراد آنلاین: 54فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir