Persian Gulf
امروز ، ساعت 10:15

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرعباس به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی. ( )

فرماندار شهرستان بندرعباس در پیامی فرارسیدن هفتم مهر ماه ، روز آتش نشانی و ایمنی را به همه آتش نشانان تبریک و تهنیت گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس؛ صبح امروز چهارشنبه هفتم مهر ماه ، احمد پویافر فرماندار در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ، طی پیامی فرارسیدن هفتم مهر ماه ، روز آتش نشانی و ایمنی را به همه آتش نشانان ایثارگر و زحمتکش تبریک و تهنیت گفت.
در متن این پیام آمده است:
بسمه الله الرحمن الرحیم
هفتم مهرماه روز آتش نشاني و ايمني، روز قدرداني از تلاش شبانه روزي آتش نشانان پر تلاش و ترويجگران فرهنگ ايمني و پيشگيري از حوادث و سوانح در سطح كشور مي باشد و یادآور زحمات بسیار سنگین و خدمات سخت و نفس‌گیر آنانی است که در راه نجات جان انسان ها از خود گذشتگی می کنند و این کار جز عبادت و جهاد در راه خدا نیست و اجری بی انتها در انتظار آنان است.
آتش نشانان با هدف نجات جان و مال انسان ها از حوادث و رویدادها از جان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند.
خادمان هميشه آماده در حوزه آتش نشاني آن ايثارگراني هستند که ايمني ، امنیت و آرامش جامعه امروزی مديون زحمات بي منت آن هاست که با تکیه برهمت و تلاش و توان ایثارگری نیروهای غیرتمند و جان برکف ، به شایستگی عهده دار این مسوولیت خطیر هستند.
اينجانب ضمن تقدير و تشكر از خدمات شبانه روزي كليه آتش نشانان خدوم و زحمتكش كشور بویژه آتش نشانان شهرستان بندرعباس ، هفتم مهرماه روز آتش نشاني و ايمني را صميمانه به اين عزيزان تبريك و تهنيت عرض مي نمايم و آرزوي توفيق و سلامتي را براي كليه آتش نشانان فداكار كشور از خداوند متعال خواستارم.
احمد پویافر
فرماندار شهرستان بندرعباس
 تعداد اخبار: 1944 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 252
بازدید دیروز: 530
کل بازدیدکنندگان: 2559915
افراد آنلاین: 51فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir