Persian Gulf
امروز ، ساعت 14:49

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:ورزش در پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقش موثری دارد. ( )

جامعه ورزش و روسای هیئت های ورزشی شهرستان ، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با احمد پویافر فرماندار بندرعباس دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جامعه ورزش و روسای هیئت های ورزشی شهرستان با احمد پویافر فرماندار در محل  سالن کنفرانس این فرمانداری دیدار و گفتگو کردند.
فرماندار بندرعباس در این دیدار ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی و تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار داشت : ورزش در پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقش موثری دارد  و باید زمینه های رشد و  توسعه  ورزش در شهرستان فراهم شود.

 وی با اشاره به اهمیت و ضرورت ورزش افزود : ورزش جزو موارد مهم و از ضروریات زندگی است که علاوه بر سلامت جسم و روح و روان اجتماعی ، راهکار بسیار خوبی برای جذب و مشارکت جوانان و مصونیت از آسیبهای اجتماعی است .

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت : نگاه به مسائل ورزش نشان می دهد که برنامه های ورزشی از جمله برنامه های همگانی است و طرفدار مردمی دارد و حمایتهای عموم مردم در رشد و توسعه و تقویت آن نقش آفرین است و آثار مثبتی در موفقیت ها دارد و لازم است دستگاهها در برقراری ارتباط و جلب اعتماد این سرمایه عظیم تلاش و گامهای اساسی بردارند.

 احمد پویافر گفت : یکی از راههایی که بتوانیم سطح ورزش شهرستان را ارتقا ببخشیم ، کشف استعداد دها و شناسایی عوامل موفقیت است و هیاتها و مربیان ورزشی در تحقق این مهم و و فراهم نمودن بستر و رشد دادن استعدادها و پتانسیل های جامعه تاثیرگذار باشند.

فرماندار بندرعباس در پایان از همراهی و همدلی جامعه ورزش ( روسای هیئت ها ) به ویژه رئیس ورزش و جوانان شهرستان در توسعه و ارتقای سطح ورزش شهرستان ، افتخارات و رتبه ها و مقامهایی که برای شهرستان حاصل شد ، تقدیر و تشکر کرد.

 تعداد اخبار: 1531 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 222
بازدید دیروز: 247
کل بازدیدکنندگان: 2044636
افراد آنلاین: 31فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir