Persian Gulf
امروز ، ساعت 07:10

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


پیام تبریک فرماندار بندرعباس بمناسبت فرا رسیدن 13 آبان روز دانش آموز. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، احمد پویافر فرماندار فرا رسيدن 13 آبان ماه (روز دانش آموز) را به همه ی دانش آموزان عزیز و دانشجویان شهرستان بندرعباس تبريك گفت.
در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم

13آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است ، این روز، روز میعاد دانش آموزان ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود . میعادی که بند بند آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه  های عزت و آزادگی است.
در سیزدهم آبان 58 دانشجویان انقلابی درحمایت از دانش آموزان شهید خود انقلابي بزرگ را با تسخیرلانه جاسوسی رقم زدند و ما امروز در روز مبارزه با استکبار جهانی ، برای رسوا کردن آمریکا و هم پیمانانش  بار دیگر با فریاد هایمان با آرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجدید میثاق خواهیم داشت .
اینجانب این روز مبارک را به همه ی دانش آموزان عزیز و دانشجویان شهرستان بندرعباس تبریک و تهنیت عرض نموده و از مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان بندرعباس درخواست میکنم تا با حضور در راهپیمایی13 آبان ، حماسه ایی آگاهانه را به نمایش گذارند.


احمد پویافر
فرماندار شهرستان بندرعباس

 تعداد اخبار: 1640 خبر
تصاویر گالری عکس: 714 عکس
بازدید امروز: 153
بازدید دیروز: 654
کل بازدیدکنندگان: 2105854
افراد آنلاین: 39فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir