Persian Gulf
امروز ، ساعت 17:28

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:نباید سلامت مردم مورد تهدید قرار گیرد. ( )

فرماندار بندرعباس گفت: محیط های محل تفریح و استراحت مردم باید عاری از دخانیات باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعاس ، جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداری تشکیل گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه اظهار داشت: در نیمه دوم سال جاری قرار داریم و لازم است فعالت های بیشتری صورت گیرد تا اینکه دستورالعمل های مطرح شده در جلسه  به نتایج مطلوبی منجر شود.
وی در ادامه گفت: با شروع مانور سلامت کار اکیپ های مرکز بهداشت سرکشی از ادارات و سازمانها را شروع خواهند کرد و وضعیت سلامت کارکنان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: مرکز بهداشت بازدید های مستمر خود را از محیط هایی که مردم بیشتر با آنها سرو کار دارند مانند رستورانها ، اغذیه فروشی ها و.... را ادامه دهد تا سلامت مردم  مورد تهدید قرار نگیرد.
پویافر با تاکید برجمع آوری قلیان در سطح ساحل بندرعباس تصریح کرد: وضعیت شهر بندرعباس در مکانهایی که محل تفریح مردم است باید تغییر پیدا کند و تا بحال اقداماتی هم صورت گرفته اما کافی نیست و لازم است دستگاههای مرتبط اقدام اساسی را در دستور کار خود داشته باشند.
فرماندار بندرعباس در پایان عنوان کرد: یکی از مواردی که سلامت مردم را تهدید میکند فاضلاب های رها شده است. که امیدواریم با اجرای طرح جمع آوری فاضلاب شهری بندرعباس در ستاد باز آفرینی و طرح تحول محلات این معضل هم برطرف گردد.

 

 تعداد اخبار: 1907 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 573
بازدید دیروز: 1209
کل بازدیدکنندگان: 2404265
افراد آنلاین: 52فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir