Persian Gulf
امروز ، ساعت 17:29

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:گام های موثر تری برای روستاها برداشته شود. ( )

فرماندار بندرعباس گفت: بايد در جهت تحقق خدمت رساني بهتر به مردم  در روستاها ، كه سهم به سزايي در چرخه توليد كشور را بر عهده دارند گامهاي موثرتري برداشت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،احمد پویافر فرماندار با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی و بخشدار مرکزی از روستای هدف گردشگری سیخوران منطقه سیاهو بازدید بعمل آورد.
فرماندار بندرعباس در شروع سخنان خود با اشاره به درخواست هاي اهالي روستا و با تاكيد به مسئولان دستگاههاي اجرايي افزود : منزلت مسئولان بر پايه ي خدمتگزاري است و بايد با احصاء موقيعت ها در جهت رفع نيازهای مردم تلاش بيشتري داشته باشند و مردم نيز بايد در سايه اتحاد و همدلي با يكديگر و با مسئولان ، براي توسعه و پيشرفت مناطق دخيل باشند.
وي در ادامه بیان داشت : ادارات مرتبط با مشکلات مطرح شده در این روستا باید با همت و اراده قوي و حضور در مناطق روستايي در جهت رفع مشکلات و خدمت‌رسانی بهتر به روستای گردشگری سیخوران با ايجاد زير ساختهاي مناسب تلاش نمايند.
پویافر در پایان ارائه خدمات مطلوب به روستاییان را امری ضروری دانست و گفت : باید سعی در تقویت زیرساخت‌های اقتصادی روستاها کنیم تا جوانان روستایی مجبور نشوند برای کسب درآمد و شغل به شهرها مهاجرت کنند که در همین راستا می شود طرح بوم گردی را اجرا کرد زیرا روستای سیخوران قابلیت میزبانی از گردشگران را دارد.
 تعداد اخبار: 1907 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 575
بازدید دیروز: 1209
کل بازدیدکنندگان: 2404267
افراد آنلاین: 54فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir