Persian Gulf
امروز ، ساعت 16:55

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: مطالعه باعث ارتقاء کسب مهارت زندگی می شود. ( )

فرماندار بندرعباس گفت: مطالعه باعث ارتقاء کسب مهارت زندگی می شود و همچنین تمرکز و اعتماد به نفس با عادت کردن به مطالعه ، افزایش می یابد.
به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان بندرعباس،جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندرعباس به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع سخنان خود اظهار داشت: باید وضعیت کتابخانه های شهرستان بندرعباس بهبود پیدا کند و هر روز بر غنای کتابخانه های استان و شهرستان افزوده گردد.
وی در ادامه  افزود: پیگیری و تلاش مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان بندرعباس قابل تقدیر است زیرا به دنبال تغییر و تحول در بحث کتاب و کتاب خوانی هستند و با ظرفیت قابل توجهی که انجمن کتابخانه های استان و شهرستان دارد می توان آینده درخشانی را ایجاد نماید.
نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: لازم است تلاش بیشتری صورت گیرد تا به وضعیت مطلوب دست پیدا کنیم به میزانی که جوابگوی نسل جدید در کتاب خوانی باشیم.
احمد پویافر در پایان گفت: شوراهای اسلامی و شهرداریها نقش مهمی در توسعه و پیشرفت امر کتاب خوانی دارند و باید انجمن کتابخانه های عمومی را یاری نمایند و با در اختیار گذاشتن مکان های مناسب جهت مطالعه کتاب باعث پا بر جا ماندن مطالعه در سطح شهرستان و شهر گردند.
 تعداد اخبار: 1907 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 539
بازدید دیروز: 1209
کل بازدیدکنندگان: 2404231
افراد آنلاین: 45فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir