Persian Gulf
امروز ، ساعت 09:40

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس: نظارت‌های مستمر مرکزبهداشت برای مردم اطمینان بخش خواهد بود. ( )

فرماندار بندرعباس گفت:ارتقاء و پيشبرد سطح سلامت شهروندان و بهداشت محیط در سطح شهرستان از مهمترين اهداف اين كارگروه است.
به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان بندرعباس،جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرعباس به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه اظهار داشت: نظارت‌های مستمر مرکزبهداشت برای مردم اطمینان بخش خواهد بود زيرا استفاده برخي از كودكان  در مدارس از مواد غذایی غير بهداشتي سلامت آنان را بامشكل مواجه می کند  و نیاز است مراكز بهداشتي نظارت دقيق تري بر توزيع مواد خوراکی در سطح مدارس با هماهنگی آورزش و پرورش نواحی 1و2 بعمل آورند.

این مقام مسئول در ادامه عنوان کرد: باید آموزش و پرورش آموزش های لازم را در خصوص استفاده از مواد غذایی سالم در مدارس به دانش آموزان داشته باشد تا فرهنگ سازی شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: عرضه دخیانیات و قلیان در محیط های عمومی از قبیل سفره خانه ها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، بوستانها و ساحل منجر به خطر افتادن سلامت مردم می شود زیرا بیشترین مراجعه کنندگان به این مکانها نوجوانان و جوانان هستند.

فرماندار بندرعباس در پایان تصریح کرد: دستگاهها و ارگانهای مرتبط با موضوع دخانیات و قلیان اقدامات خود را در کوتاه ترین زمان انجام دهند و موجب پاکسازی محیط های شهری شوند.

 تعداد اخبار: 1944 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 225
بازدید دیروز: 530
کل بازدیدکنندگان: 2559888
افراد آنلاین: 40فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir