Persian Gulf
امروز ، ساعت 12:01

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:دستگاهها و سازمانها باتلاش شبانه روزی موجب پیشرفت جامعه و خدمات بهتر به مردم گردند. ( )

فرماندار بندرعباس گفت: دستگاههاي اجرايي پروژه هاي عمراني خود  را پيگيري و به انجام رسانند .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس،جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل تالار غدیر این فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن تبریک ولادت امام حسن عسکری (ع) و 25 آذر روز پژوهش اظهار داشت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم و لازم است در این ایام با اجرای برنامه های متنوع باعث شور و نشاط در بین مردم شویم. این ایام فرصت مناسبی است تا  مدیران ادارات و سازمانها اقدامات صورت گرفته خود را به نحو مطلوب به جامعه اطلاع رسانی نمایند.
 این مقام مسئول بیان داشت: شیلات بندرعباس در سالهای اخیر رشد قابل قبولی داشته که امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان عنوان کرد: ادارات و سازمانها طرح های خود را برای بهمن ماه آماده و پروژه های خود را برای افتتاح در ایام مبارک دهه فجر آماده سازند.
احمد پویافر تصریح کرد: زمان زیادی تا دهه مبارک فجر باقی نمانده و نباید فرصت را از دست داد خصوصا اداراتی که کارهای عمرانی را بر عهده دارند و همچنین اداراتی که خدماتی هستند  باید کارنامه فعالیتهای خود را رائه دهند.
 این مقام مسئول بیان کرد: طرح اتوبوس تندرو شهری BRT به زودی خیابان اصلی(امام خمینی ره) شهر بندرعباس به طول 28 کیلومتر که 14 کیلومتر رفت و 14 کیلومتر برگشت است اجرا می گردد  و  باعث بهبود حمل و نقل عمومی در سطح شهر خواهد گردید.
فرماندار بندرعباس در پایان گفت: عملکرد دستگاهها و سازمانهای شهرستان بندرعباس باید منجر به پیشرفت و خدمات بهتر به مردم گردد و راههای تعالی و توسعه را مدیران جامعه باز کنند و این امرتلاش شبانه روزی می خواهد  تا مردم رضایت و آسایش کافی را داشته باشند.